View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 15 nov 2017, 20:08:58
elena20sverige's Avatar
elena20sverige elena20sverige este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2010
Locaţie: Göteborg, Suedia
Vârsta: 34
Dieta: YIFYM
Date: 165cm, 104.2kg
Mesaje: 605
Aprecieri acordate: 630
Am fost apreciat(a) de 1.083 ori in 539 mesaje
Implicit Re: Jurnal Elena nr 3

Buna !

Deci de o saptamana jumate am inceput noua ''dieta''. Imi merge bine. Imi place ce mananc si nu sunt nemultumita de mancarurile pe care le gatesc. Dar ce sa nu iti placa cand mananc orez, cartofi, paste ?. De la sfarsitul lui octombrie trag de fiare .Cam de pe 30 octombrie. Deci 2 saptamani jumate. Si corpul meu incepe sa mi se schimbe.Sunt foarte tonifiata . Nu am fost in viata mea asa de tonifiata. Am cam stagnat saptamana asta dar nu prea m-ai imi pasa. Imi place ce vad in oglinda. Ma cantaresc mai mult sa vad daca am scazut in grasime corporala. Si am scazut . De la 39,4 % . La 39% . Super bine. Eram atat de obsedata daca nu slabeam. Si m-a apucau nervi. Si dupa mancam prostii de ciuda. . Nu a fost bine. E bine ca pe sfarsitul anului mi-a revenit motivatia. Niciodata nu e prea tarziu.
Ok. Acuma sa scriu ce mananc .

Mic-dejun : fulgi de ovaz cu lapte , cacao, putina miere, , iaurt grecesc lasat peste noapte in frigider
Gustare : 1 clementina
Pranz : Un fel de burrito bowl
Gustare : 1 smoothie
Cina: carne amestecata de porc si vita prajita cu fasole neagra si porumb . Servita cu salata si rosii si putin ulei de masline.

Antrenament : 1 ora si 20 minute . Nu avusai chef de cardio si m-ai ales ca era plin la banda, bicicleta. Trecui direct la greutati. Facui antrenament cu greutati pt picioare si maini.

O seara frumoasa
__________________
"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...3-a-12744.html
Acest membru apreciaza mesajul lui elena20sverige:
nikytour (15 nov 2017)