View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 23 apr 2010, 20:53:42
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Vreau sa slabesc sanatos si sa imi schimb metabolismul

Citat:
Anterior postat de claudiaolteanu Vezi mesajul
va multumesc pt primire
pana acum de cate ori am inceput cate un regim am renuntat dupa o perioada, dar de aceasta data sut hotarata; sper ca avandu-va pe voi alaturi sa reusesc, deoarece al meu sot nu ma prea sustine; spune mereu ca nu se vede - dar de data asta vreau sa "vada"
pai sa va povestesc ce am papat eu azi:
- dimineata - 3 rondele de ananans proaspat+1 gref mic
- la 10.30 - am papat un pumn de alune - a fost un Gheorghe pe la birou
- pranz - o salata de legume de sezon cu zeama a 1/2 lamaie +2 lingurite de ulei de masline+un praf de sare+piper si 1 feliuta de paine "slabesti mancand" - poate ati auzit si voi de ea
- la ora 17.00 am papat un mar
-la ora 19.30 am ajuns acasa de la birou si am papat o bucatica de branza de oaie de dimnesiunea unui deget (si lung si lat si gros ) cu 1 rosie mica si 1 castravete mic.
Apa beau cam 2,5 -3 l /zi.
Acum sa zicem ca fac sport - am o centura care o tin pe burtica cam 1/2 ora (adica 3 sedinte repetate ) - are si caldura.
in week end mi-am propus sa pap niste carnitza fripta (deocamdata nu stiu exact de care), pt ca toata spatramana am stat pe ierburi.
ma bucur ca va pot spune voua ce pap, pt ca asa ma si monitorizez - cu jurnalul nu tine , ca ma pacaleam singura

Acum nu te mai poti pacali,caci noi suntem cu ochii pe tine.Imi place meniul tau,ti-as recomanda insa si ceva sport gen pilates,stepper,tae-bo,ceva cardio(nu stiu cat de buna e centura aia,dar tu trebuie sa stii mai bine)
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828

Ultima dată editat de Slabuta; 23 apr 2010 at 21:01:03.