Subiect: Jurnal iraida
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 13:41:46
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal iraida

Citat:
Anterior postat de IRAIDA Vezi mesajul
Buna!
Am gasit acest site din intamplare si m-am hotarat sa ma alatur voua in incercarea mea de a slabi.
Trebuie sa va spun, inca de la inceput, ca moralul meu este pe la -1
Nu sunt la prima tentativa de a-mi schimba modul de viata dar sper, ca de fiecare data, ca va fi ultima.
Cartea dupa care ma voi ghida in aceasta incercare este cea scrisa de Mihaela Bilic.... "Traiesc, deci ma abtin"
Iraida...Bine ai venit!..printre noi...cum au zis Un Pai Roz si Licurici Colorat...incet,incet moralul tau va urca ,la 10+ ...despre ,dieta Mihaiela Bilc ..am cunostinte, foarte vagi...daca tu simti ca dieta iti este acceptabila...este super...si in viitorul apropiat este posibil sa ai rezultate ..foarte bune...aici pe forum vei gasi multe fete care te vor sustine si te vor sprijini...sa ne auzim cu bine...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]