View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 02 mai 2010, 18:18:00
alexa.stan's Avatar
alexa.stan alexa.stan este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: personalizata
Date: 156cm, 96kg
Mesaje: 947
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Nasterea - Cum am nascut...

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul

Eu nu sunt o persoana pesimista, din contra. Numai ca la mine analizele vorbesc. Si din pacate ele nu imi dau cine stie ce sperante. Si fac tratament de aproape 2 ani. Acum cand aj in tara ma internez din nou sa vad cum mai stau. E bine doar ca de aproape 8 luni nu s-a mai agravat deloc problema mea, a inceput chiar un pic sa se imbunatateasca, dar merge atat de greu. In ritmul asta trebuie sa astept cativa ani sa aj rinichii pe valori normale, dar restul cine stie cand....
Din pacate eu sunt cat de optimista pot, dar nu ma pot minti singura si in nici un caz nu imi pot face planuri. Pt ca daca nu se implinesc raman cu amaraciunea. Si asta nu imi place. Voi gasi eu solutii daca in 5 ani nu apar sperante si pt mine, eventual voi adopta. Poate pana at o sa imi permit mai multe si din pdv financiar. Cine stie?
Eu sper din tot sufletul sa fie bine si sa aj la mentinere (cu boala) cat mai repede.
Celellalte mamici pe unde or fi?
Tare im i place sa ascult povesti de genul, parca imi dau aripi. Te pup Ianna si felicitari tinerei viitoare mamici. Ii doresc sanatate atat ei cat si copilului ei. Si sa dea Djumnezeu sa fie baiat, asa cum isi doreste!
Multumes,

Si eu iti doresc ca boala ta sa se vindece cat mai repede. Si sa poti trai acest eveniment sublim cat mai curand. Pt ca de trait il vei trai cu siguranta, chiar daca mai tarziu. Si sa fi mereu obtimista. si sa sti ca daca vrei sa povestesti cuiva, poti sa vi in jurnalui, meu sa vb, cand ai tu chef.
__________________
Acum suntem doi, si invatam sa papam sanatos.


Jurnal Alexa.Stan
http://forum.slabute.ro/sunt-insarci...10-a-3639.html
Răspuns cu citat