View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 13 mai 2010, 15:02:21
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Cum ne plac barbatii

hmm faina intrebare) ...... totusi sa raspund:

Imi plac baietii care stiu sa faca diferenta intre o aventura si o relatie,intre o fata de'o noapte si una pt o perioada lunga,sa aibe ceva in cap,sa pot purta o conversatie cu el,sa nu imi fie rusine sa-l prezint alor mei parinti/prieteni ca ma pot trezii cu un mascarici.Inainte de toate sa ma respecte,sa stie sa imi fie prieten,iubit,parinte(in sensul de protectie),amant,sa ma asculte cand am nevoie de el,sa fie acolo la momentul potrivit,sa ma lase sa-i fiu aproape sa nu ma respinga fara motive(nu suport sa faci,sa zici ceva fara sa imi dai un motiv),sa fie misterios.,sa imi placa mie,Uneori sunt atrasa de baieti frumosi,alteori de baieti draguti,sau poate mai ciudati sau poate banali........dar sa imi placa un baiat trebuie sa aiba acel ceva care ma face sa ma gandesc mai mult de 5sec la el.......nu vreau un baiat care sa ma vrajeasca cu vorbe mari,sa-mi spuna multe vorbe goale si sa ma minta frumos(sincer ii simt cand fac asta de cele mai multe ori))
Ca trasaturi:imi plac creoli,imi plac baietii inalti(neaparat mai inalt ca mine),ochii verzi si albastri,brunet par scurt(nu sport parul lung,si nu imi plac blonzii),dar niciodata nu spun niciodata caci nu se stie(s-ar putea sa ma aleg cu un baiat scund,alb ca varu cu ochii caprui si paru blond))
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat