View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 10:20:37
AnaMaria86's Avatar
AnaMaria86 AnaMaria86 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de lovemyself Vezi mesajul
Bine ai venit Ana-Maria
Deja esti pe drumul cel bun..fetele de aici sunt extraordinare..ca o adevarata familie.
Asa atunci cand simti ca vrei sa cedezi nu face ca mine(in speta eu:p) si sa te retragi..spune-ne ce si cum simti si noi te ajutam cum putem.
Mult succes si la cat mai putine impiedicari pe drumul spre viata asta si mai frumoasa care te asteapta

Mersi frumos,

Am remarcat asta pana acum...am primit raspunsuri la toate curiozitatile de pana acum...si e tare bine cand stii ca nu esti sg in lupta asta...pana acum am tot tatonat idei de diete sa descopar ce e mai bine pt mine....iar de luni intentionez sa fiu f disciplinata ca sa ajung pana pe 30 iunie la 60 kg....acesta este noul meu target....stiu ca e un pic cam mult....dar nu mai rezist asa....sper ca sambata asta sa fie ultima zi de calcat stramb ...daca pot spune asa....
AnaMaria86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 633 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]