View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 02 dec 2010, 23:09:24
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Mihaela1006

Citat:
Anterior postat de Anorien Vezi mesajul
M-am uitat peste meniul tau de azi. Vad doar micul dejun, pranz, si gustarea 2. Sper ca urmeaza si cina si inca o gustare. In rest arata bine, eu sunt innebunita dupa peste de orice fel. Incearca totusi sa sari peste chipsuri, pentru 10 g oricum nu se merita, ca sunt pline de e-uri si n-aduc nimic bun, iar ciocolata cea mai buna e cea amaruie.
Bafta la miscare
am adaugat restul de alimente, acum e complet cu omisiuni cu tot...
nu am mancat chipsuri ci crackers, m-a apucat foamea la birou si pe frigul care a fost azi nu am iesit sa-mi iau ciorbita de legume pe care mi-o iau de obicei la pranz de la fast food - e un fast food foarte special pentru ca face o ciorba de legume fara ulei si cu legume fierte cu bors - o bunatate cu iaurt sau smantana plus un pic de mamaliga... si e calda si e 4 lei cu mamaliga cu tot, fara lactate... asa ca desi am avut un iaurt cu musli m-am bagat in frigiderul biroului in borcanul de zacusca facuta in casa de o prietena (si pe care il evit de mult) si cum zacusca nu merge fara paine, a mers cu crackersi... iar bomboana de ciocolata a fost si ea o exceptie pentru ca a fost ziua fiicei mele si nu o puteam refuza de obicei mananc 5 mese mai mici la 3 ore dar azi nu am avut timp.
merci , am facut in fiecare zi cateva exercitii si nu ma voi opri
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!