View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 20 ian 2011, 13:12:10
iepuras's Avatar
iepuras iepuras este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 oct 2010
Locaţie: Roma, Italia
Vârsta: 32
Dieta: dieta a la iepuras..
Date: 165cm, 60.3kg
Mesaje: 82
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Diana (iepuras) - o viata mai buna inseamna o alimentatie corecta si mult sport

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna Diana si bine ai venit si in jurnalul tau Ti-am raspuns si la mine si abia dupa am vazut ca ai jurnal
Cam asta e si povestea mea...sport si dupa ce am ajuns aici... nimic si incet incet - dar sigur am inceput sa acumulez. cel mai rau s-a pus pe aripioare - ca la italience cred ca si din cauza la pasta. ca la inceput cand am venit mancam ca spartul
dar de mai bine de un an, de cand sunt cu slabutel, am reusit sa elimin tot ce nu e bun acum sunt la mentinere, deci imi permit una alta in plus
E bine ca ai inceput ca de cat cu putintel sport. o sa vezi, dupa ceva timp o sa te obisnuiesti
Despre mancarica...ce ne spui?
Iti doresc mult succes!
msik mulllt andra..:*:*:*:*.....mdap....la mine nu prea sa pus....decat in prima luna cand tot asha o luasem pe paste...dar dupa am zis gata...dupa ce ca aveam eu + kam mult......sa mai pun in continuare...NUUU..:*........si de atunci sunt atenta la ce manank.....dar cam oscilez intre 66.5 si 67.5.......... pffff
__________________
JURNAL IEPURAS:http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post486235
Trebuie sa pot!