View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 30 nov 2009, 23:05:14
alexa.stan's Avatar
alexa.stan alexa.stan este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: personalizata
Date: 156cm, 96kg
Mesaje: 947
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ce alimente trebuie sa evitati sa consumati in exces

Buna Fetele,

As vrea sa intervin cu un comentariu la "Foarte mulţi care au citit parţial sau total sau poate numai titlul vor sări în sus şi vor spune: Bine, şi noi ce mai mâncăm? Să murim de foame?
Nu tebuie să moară nimeni de foame, dar măcar din 2 rele să alegem un rău mai mic şi nu cel care e "scăldat" doldora de E-uri. "

Personal sunt convinsa ca putem trai fara alimentele mentionate mai sus. La ce ne trebuie margarina? niciodata nu am inteles concepul pe care l-au parinti nostri, dimineata in copilarie mancam ciai cu paine si margarina, , mai tarziu, asta m-a facut sa renunt cu desavarsire la micul de jun, nu este deloc hranitoare o astfel de masa. Deci ideea principala, este ca nu trebuie deloc sa avem ceva pentru a unge pe paine. Din fericire inca mai avem la dispozitie tot felul de produse naturale, pe care le putem cosuma in orice momet al zilei, cum sunt fructele, putem dimineata sa mancam o salata de fructe, sau pur si simplu 2-3 fructe, si gata masa.

Off, ma scuza-ti m-am cam suparat putin, pe cei care vor spune, "ok si ce mancam"

Pupici.
__________________
Acum suntem doi, si invatam sa papam sanatos.


Jurnal Alexa.Stan
http://forum.slabute.ro/sunt-insarci...10-a-3639.html
Răspuns cu citat