Subiect: Jurnal roxyyc
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 15 mar 2011, 23:50:03
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxyyc

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
pai am si eu jurnal de mult, dar nu mi l-am pus la semnatura.. si nici nu am scris mult..ca nimeni nu intra.
waw roxy, nu stiam ca ai fost grasuta in adolescenta..
eram si eu mai plinuta, dar nu foarte, eram burtoasa si tzatoasa, haha cum sunt si acuma ahha
mereu ma luptam si eu cu kg,
nu am luat pastile, dar in 2008, am baut un ceai de slabit, si nu mancam mai nimic, si lucram f mult, nu aveam timp de mancare, uneori mancam prima data la ora 16.
intr-o zi mi s-a facut rau, am avut decadere de calciu, si am lesinat la servici, am avut spasmofilie, si mi s-au inclestat degetele de la maini, ma dureau, pangeam, si nu stiam ec e ecu mine, s-au speriat toti, si au chemat salvarea. mi-am facut un calciu, si aproape m-au scos pe brate si m-au dus la spital, unde mi-au pus perfuzie cu glucoza.
apoi colegii ma strigau lesinata,
cel mai nashpa a fost ca la spital, o baba asistenta imi zicea ca dc ai lesinat, ca ce nu ai mai muncit?( eu muncind cate 13 ore pe zi, 2 zile da 2 nu, la restarant/fast food)
cica nu te vad prea slaba.. si eu aveam 57 kg..idioataa.. noroc ca doctorii si de pe ambulanta s-au purtat frumos.
asta e experienta mea mai nashpa care zic eu are leg cu slabitul... faceam foamea.
Jess,pai trebuie sa faci public jurnalul,ca altfel nu stie nimeni ca il ai ..
Se mai intampla sa avem si intamplari neplacute..mai ales daca e vorba de asistentele/medicii din romania!
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."