View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 15 ian 2010, 16:01:47
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Dragoste la prima vedere?

Dragoste ..e mult spus ..dupa o perioada am simtit iubirea aia sincera ..cum zicea si Slabutza incercam sa nu ma las dusa de val..oricum simt ca-l iubesc tot mai mult pe zi ce trece..la inceput mi-a placut foarte mult ..l-am descoperit si fara sa-mi dau seama am inceput sa-l iubesc ..de fapt stiu cand am realizat ca-l iubesc ..l-am luat prima data pe Rosito ..si era ingrozitor de rau ..nu puteam sa dormim daca era el treaz ..orice iesea afara din plapuma trebuia zgariat si muscat(de asta avem 2 motani acum ..avea nevoie sa se joace)..si efectiv nu mai aveam rabdare ..am zis ca-l arunc pe geam ..in schimb al meu calm l-a mangaiat 2 ore ..nu exagerez, pana a adormit ..si ii priveam si vedeam cata dragoste are in ochi ..si gata ..din momentul ala am zis ca el e alesulasta cam dupa 2 sapt de relatie s-a intamplat deci nu chiar din prima
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat