View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 24 iun 2011, 13:24:50
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Buna Adina:*
Vreau sa slabesc pentru ca,chiar sunt grasa!Am picioarele groase si soldurile s`au latit mult si nu ma sufar asa.
Dar nu stiu..Sunt dezorientata rau zilele astea..!
De ce nu pui o poza sa vedem cum este situatia?
Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Eu vreau 5 kg ,asa mi`am pus in plan.Dar nu stiu parca slabesc doar in sus,nicidecum la picioare.
Am incercat niste exercitii ieri 30 de min si mai faci si azi.Sper sa le mai subtiez putin ca nu imi place cum sunt.
Si pt solduri nu stiu ce sa fac ..
Asa sunt si eu Foarte greu slabesc la picioare Incearca sa faci mult cardio pentru grasime- poti sa faci jogging, sa practici saritul corzii pentru inceput Dau rezultate foarte frumoase.In paralel fa si ceva pentru modelare, gen pilates, yoga sau dans ,ceva.Pentru mine pilates nu au functionat, mi-au umflat muschii si mai mult
Cat despre solduri, eu zic sa mai astepti putin cu dieta poate se vor duce si ele asa
Sa nu faci aceleasi exercitii in fiecare zi.Corpul tau se va obisnui cu ele iar dupa un timp nu vei mai slabi cu ajutorul lor si nu vei mai arde aceleasi calorii ca la inceput.Daca ai un program de exercitii pentru picioare, fa-l doar de 3-4 ori pe saptamana, o zi da, una nu