View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 18:51:15
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs - Slabesc cu Montignac- iulie

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
pai mai..eu ziceam despre kile ca nu se raporteaza zilnic..restul AR TREBUI zilnic..ca atunci cum sa mai tinem si noi o evidenta?!?! Acu' nah, nu avem timp doua zile sa punem meniul, si gym-ul dar dupa doua zile ar cam trebui ca apoi..sa fim serioase..uitam cam ce am mancat cu 2 zile inainte (ma rog, eu uit..nu'sh cum e cu voi!!)

IuliaMP mai vrea sa intre in concurs. I-am zis sa treaca pe aici maine si sa-si introduca datele!!
pai ....se pune pb ca eu s-ar putea sa plec in vacanta, dar vbisem pe subiectul celalalt ca voi nota pe hartie in fiecare zi si voi completa cand o sa am internet la dispozitie
kg-le ..nici o pb...le raportez cand vreti voi...eu oricum ma cantaresc zilnic...raportarea o voi face cand o sa vreti voi
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]