Subiect: Gabitzuk`s Diary
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 16 iul 2011, 10:23:03
Gabitzuk's Avatar
Gabitzuk Gabitzuk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 iul 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Dukan
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 16
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gabitzuk`s Diary

Multumesc mult fetelor...dupa cum am vazut ca se practica, eu am postat meniurile din fiecare zi...din pacate, pentru ca aseara am fost in oras cu scumpul meu sot, nu am putut sa mananc doar carne si am completat cu piure, preferatul meu....stiu ca in dieta dukan nu e in regula, dar asta e...pot sa spun ca m-am incadrat in kcal...adica vreau max 1000 pe zi...plus ca m-am apucat de spor: am grija de copiii vecinei mele ) eu nu am, si nici nu imi place sa merg singura la sala, asa ca astfel mai fac si o fapta buna, si credeti-ma sa scad la calorii, cum nici nu mi-am imaginat ca se poate....acum am slabit 1kg jum, in 2 zile...nu ma infometez...eu atat mananc....doar ca nu mai mananc noaptea inainte de a ma baga la somn, nu mananc dulce deloc, nu beau sucuri, nu fast food ( ...si le regret pe toate, dar stiu ca merita....bata si voua fetelor, si va tin la curent cu rezultatele...eu oricum le urmaresc la majoritatea, ca asa ma incurajez...ooo, ea a putut, pot si eu...Mult succes, si un weekend placut!!!!
__________________
Gabitzuk`s Diary