View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 29 iul 2011, 10:45:21
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Am cedat tentatiilor in prima zi de dieta

Citat:
Anterior postat de erdnaaa100 Vezi mesajul
Cele 13 kg le-am dat jos in 3 luni . Nu a fost deloc o dieta restrictiva,ba chiar mancam destul de normal,dar faceam mult,mult sport si pur si simplu vedeam cum dispar kilogramele.Insa acum chiar vreau sa slabesc rapid . Am 60 de kg si 1,58. Sunt o grasa. Desi stiu ca aceste dieta o sa faca ravagii in organism nu am ce face. Imi asum riscul. .sunt inca in crestere si aia inseamna si mai mult rau,dar ce pot face?Vreau sa slabesc pana la inceputul scolii . Voi tine aceasta dieta de 5 zile cred ca de 2-3 ori pana scap de toate kg in plus si apoi ma apuc serios de insanity .Aia astept eu . Sa slabesc cat mai repede pt a ma apuca de insanity,pt ca am vazut ca da niste rezultate ff bune .Dar pana acolo tin aceasta dieta cat e nevoie(daca voi rezista) si fac in fiecare zi pure cardio de la insanity.Chiar daca ieri am facut pure cardio si m-am trezit de dimineata cu o febra musculara . Sunt gata sa nu mai renunt!Dar poate din cauza programului de insanity si mancatului putin nu imi va fii chiar asa usor .
Daca tu alegi sa te imbolnavesti cu buna stiinta nu mai am ce sa zic
Si daca reusesti sa mananci 15 zile 400 cal cum ti-ai propus la sfarsit vei fi epuizata (asta in cazul fericit in care nu vei fi bolnava), vei zace pe o canapea si vei manca si vei pune rapid la loc.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat