Subiect: jurnal monika30
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 03 feb 2010, 12:32:59
monika30's Avatar
monika30 monika30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: vrsac, Iugoslavia
Vârsta: 47
Dieta: montignac
Date: 160cm, 62kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: jurnal monika30

Cate ceva despre minepai nu-i nici o problema:de cand ma stiu am incercat sa tin greutatea in control am reusit lucrul acesta pana la 27 de ani moment cand m-am casatorit si am ramas insarcinata cu primul copil., sarcina care mi-a adus vre-o 6 kg nu e strasnic, dar in vremea alaptatului care a durat 1 an si 6 luni eu am mai pus vre-o 6kg si mai departe sarcina a doua care mi-a adus mai putin, doar 4kg au trecut 3 ani de la nasterea fetitei si ma cam suparau cele 70 de kg.Am hotarat timid ca ar fi bine sa dau putin jos ca daca nu fac un efort acum la 34 de ani cu timpul v-a fi mai greu.Si am inceput sa surfui [nu stiu daca am scris corect] pe internet ,la care de curand sunt conectata .Am cautat diferite diete care sa mi se potriveasca.Am crezut ca stiu foarte multe despre o alimentatie sanatoasa doar am folosit inainte de casatorie alimentatia pescolactovegetariana si asta vre-o 4 ani,atunci aveam vre-o 52 kg si cred ca eram bolnava de aneroxie ca mereu ma vedeam grasa. acest forum m-a incanta ca am aflat lucruri foarte utile despre alimentatieO alimentatie sanatoasaREVIN CU DIETA MEA