View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 10:53:05
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Buna dimineata fetele mele ambitioase:*!
Dupa cum stiti multe dintre voi,eu tin si post si de curand m=am intors la fosta mea iubire sportul!O sa incerc sa nu am foarte multe calorii,sa fac cat mai mult sport sa mai ard din carbohidrati si dupa Craciun o sa tin o dieta cu mai multe proteine incluse si altfel va fi evolutia mea atunci!Oricum,faptul ca tin post nu imi este o scuza sa pot manca doar cartofi,orez si paine cum fac mai toate fetele care tin.Imi place mult sa experimentez retete noi si gustoase si de 2 ani si de cand tot tin dieta(cu pauze bineinteles) mi-am schimbat foarte mult stilul de viata si implicit al sotului si al copilului!
Va rog fetelor sa nu ezitati sa cereti ajutor de cate ori aveti nevoie si am incredere ca vom reusi sa ne petrecem Ziua Indragostitilor cu mai multa incredere in noi!
Va pup si toata bafta la noi in echipa sa fie!
Citat:
Anterior postat de kisa Vezi mesajul
Succes craciunitelor!
Multumim mumos!
Citat:
Anterior postat de agarthian Vezi mesajul
Buna Dimi, fetele.
Ne tinem de treaba, da?
Acum mai mult ca niciodata!Vreauu sa aratam ca suntem cele mai tari da?Vreau neaparat ambitie extrema si punctualitate.Vreau maxim de puncte la tot ce depinde de noi si vreauu la sfarsit o medalliuta din acea si niste fete nemaipomenit de mandre de ele!
Va lansez provocarea sa dati tot ce aveti mai bun in voi si inca putin in plus!Eu asa o sa fac!

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Succes Agarthian -"Fagarasul" e cu tine !!!si la toate fetele din echipa ta !!!! zi minunata !!
Multumim mult pentru sustinere!

Citat:
Anterior postat de DianaN Vezi mesajul
Buna dimineata Slabutelor!

Ma bucur sa va cunosc. Sunt sigura ca impreuna vom reusi!
Voi ce dieta tineti si ce sport faceti?
Eu tin una hipocalorica sub 1400 cal si de saptamana asta voi incepe treptat sa aplic si principiile Monti. Sport fac deocamdata Start Walk 2 mile (30 min). La kg mele ma misc cam greu. Cand voi fi sub 90 o sa fac mai mult sport.
Voi cu ce v-ati gandit sa va recompensati de ziua indragostitilor cand se termina concursul?

O zi faina sa aveti.
Foarte bine suna planul tau DianaN!Sa te tii cu dintii de el!Hipocaloric inseamna si fara nimic prajit,paine doar dimineata,combinatii corecte da?Conteaza foarte mult si din ce iti iei caloriile,nu doar numarul lor!Da inainte cu Start Walking ca o sa ajungi cat de curand sa faci 5 mile si apoi o sa reusesti sa mai schimbi! O zi superba si tie!
__________________
Jurnalul meu Nr 5

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 28 nov 2011 at 10:55:09.
Răspuns cu citat