View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 27 dec 2011, 19:36:41
morgan02's Avatar
morgan02 morgan02 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 aug 2010
Locaţie: botosani, Romania
Dieta: montignac
Date: 173cm, 58kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Singurica singurea, caut frati de suferinta:))

Buna,
M-am decis asa ca dupa 3 zile de Craciun sa incep o noua etapa de curatire si improspatare si ma gandesc sa cer si eu putin ajutor... sunt singura mai tot timpul, mai ales acum ca am pana la revelion vacanta si nu fac NIMIC..stau in casa pe Laptop si pierd vremea pe nimic..de obicei veneam si ma apucam de tae bo ..de yoga.. dar cum anul acesta a fost INFERNAL.. cand am ajuns pe 23 seara acasa in sfarsit.. am zis: saptamana asta nu fac nimic!!!(chiar aveam nevoie de o pauza) si asa am facut .. si.. cateva zile de mancat tolanita la filme si seriale deja se vad urat pe burtica si curuletz...mai ales ca am mancat numai dulce(sunt vegetariana, prajeli nu mananc,dar dulciuri.... oooof of of) asa ca de maine e timpul sa fac ceva, dar simt ca mi-ar de data asta mult mai usor daca as avea pe cineva cu care sa mai schimb idei .. de miscare, de detox, alea alea..dar mai ales cu majora si vesnica mea problema: dulciurile
astept voluntari
morgan02, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1833 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1316 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]