View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 26 feb 2010, 14:32:59
innerfile's Avatar
innerfile innerfile este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 25 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 170cm, 70kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal de bord Innerfile- Misiune

bineinteles ca se observa schimbarea cu fiecare kg alungat si organele se simt mai usurate fara grasimea care le sufoca.
sunt multi oameni care mananca nesanatos si aparent nu se ingrasa....dar este mult mai periculos, grasimea depunandu'se intern in jurul organelor fara sa apara vreun semnal de alarma vizibil...

apropo d mancatu sanatos....aseara cand veneam aks am varsat din greseala niste granini p mine...ajung aks, bag blugii negri in masina d spalat...ii scot si vad k sucu i'a decolorat und ii patasem
se vedeau exact stropii d decolorare si dungile!! ...si aveam impresia ca e cat de cat natural...

well!
Azi... la micul dejun, pe la 8 jumate, am bagat o felie d graham cu cascaval si un ou si o cafeluta fara zahar. am renuntat de mult la zaharul in cafea. pun putin de lapte si e foarte ok
apoi am iesit cu the dog pe afara, am venit si am facut fitnessu'.
la gustarea de la 12 am facut o salatica cu 1 morcov, 1/4 telina, juma radacina d patrunjel, 1 castravete,1 ridiche, 2 frunze de salata, niste varza rosie,sare, piper si putin otet

la 15:00 vine pranzul, und am programat o bucatica d piept de pui facut la aburi -se lasa TOATA grasimea de pe el!! si legume fierte in sos de rosii si condimente.Fara ulei! evident.
Il stropesc cu zeama d la juma d lamaie pana sa il bag la fiert sa ramana fraged, apoi pun niste busuioc, putin piper, sare si cimbru si il las sa se faca.

e rapid, usor de facut si buun

intre mese imi impart 2 litri de apa si ceai...depinde ce am chef sa beau..

astazi la gustarea de la 18 o sa rontai niste rondele d cereale expandate ca sunt satioase si cu putine calorii, iar pe la 21:00, 1-2 mere

Cel mai important, moralul sus sus sus si multa miscare in aer liber!!!!!

v'am pupat
__________________
innerfile, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2448 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1931 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1157 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]