Subiect: Jurnal PrintZzY
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 26 mar 2012, 20:38:48
PrintZzY's Avatar
PrintZzY PrintZzY este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mar 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: alimentatie cat mai sanatoasa
Date: 160cm, 60kg
Mesaje: 100
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal PrintZzY

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Ceau, cu mult drag, oricand

Da, le-am citit, e una care a ajuns sus de tot in topul preferintelor mele cand vine vorba de carti... deci sunt extraordinare, de ce nu ai timp? Inlocuieste T.V.-ul cu cartea si vei avea timp asa. Asta daca te uiti la T.V., poate nu ai timp nici de el... ce sa zic... in alta ordine de idei... poate ar fi mai apreciata cartea umpicut mai tarziu in cazul tau... asa, peste vreo 5-10 ani. Acum in schimb ti-as recomanda cu mare caldura "Jane Eyre" sau "Pe aripile vantului".

Am o verisoara dulce mai mica cu un an decat tine, mi-e ca o surioara. Citeam in iarna cartuliile, ambele aproximativ la fel de voluminoase... ea citea "Contele de Monte Cristo" si am ras impreuna de fobia ei de cartile atat de groase ca Shogunul Da, si eu la 14-15 ani ma feream de pagini muuuuulte E 20:30, presupun ca te uiti la "Pariu cu viata"


Te pup
Mi-as dori sa ma uit la ceva la TV acum dar nu am timp dau maine 2 teste
Astazi nu am putut sa fac insanity pentru ca cand am luat o pauza de la invatat a inceput sa ma doar capul(cred ca am racit)
Nu am timp de citit deoarece sunt pe profil real si am destul de mult de invatat
Eram sa uit...M-am uitat pe evolutia ta...Bravo pentru kg slabite: incet si cu grija
PrintZzY, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
PrintZzY, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2236 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1719 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1203 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de PrintZzY; 26 mar 2012 at 20:41:01.