View Single Post
  #71 (permalink)  
Vechi 19 iun 2013, 10:43:27
cora's Avatar
cora cora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2009
Locaţie: mures, Romania
Date: 170cm, 93kg
Mesaje: 610
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de soggy Vezi mesajul
Buna dimineata, Cora!
Multumesc, o zi superba iti doresc si eu!...m-am cantarit astazi si am dat doar 100 g jos. Cam putintel, dar asta e. Probabil va trebui sa mananc si mai putine calorii. Pana acum am dat vreo 2 kg jos mancand asa, dar la inceput este si mai usor. Astazi sunt libera si voi incerca sa ma tin mai serios de treaba. Ieri am fost la serviciu si am mancat o punguta de fibrosan.
Se spune ca orice dieta are si pragurile ei, asa ca probabil vor veni cateva zile in care chiar daca vei fi consecventa, kg vor stagna. Asa ca pregeteste-te si pentru asa ceva. Gandeste ca este ceva temporar, si ca organismul tau dupa perioada de acomodare, va incepe din nou lupta. Nu stiu cate cal. consumi acum, dar ai grija sa nu reduci in asa fel incat sa cazi din picioare.
Sa ai spor la tot ce ti-ai propus pentru azi
__________________
Jurnal Cora
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...-cora-158.html

"Ce ma surprinde cel mai mult la umanitate? Omul. Isi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi isi sacrifica banii pentru a-si recupera sanatatea. Apoi este atat de nerabdator cu gandul la viitor incat nu se bucura de prezent. Rezultatul este ca nu traieste in prezent, dar nici in viitor. Traieste de parca n-ar muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait". Dalai Lama


Răspuns cu citat