View Single Post
  #72 (permalink)  
Vechi 24 oct 2010, 11:38:10
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: "Slabute" si la 50 de ani ;)

Citat:
Anterior postat de maya57 Vezi mesajul
servus Marilo
nu ma supar ca intrii tu sau ori cine altcineva si imi ''calca'' batatura puteti sa ma si certati, ori ce ...cit ma tine departe de tigari e bine .
tu ai avut ambitie si meriti toata consideratia mea eu nu stiu deocamdata daca voi reusi sau nu ...dar incerc ...
tare mult imi lipseste la cafea ...atunci cind vine in vizita la mine cineva ...tiiii ce buna era ...povestita si udata cu o cafa
momentan incerc sa ma tin cit pot de tare ..sper sa si pot ....sotul meu cred lua din nou tigara ...dar daca ma vede pe mine asa hotarita ...se abtine cu mare greu .si cu el nu discut subiectul sa nu-i trezesc amintiri cu aroma de tigara
nu stiu daca am voi sa pun o cafa aici ...dar ma risc ...
Buna Maya,
am venit si eu in vizita pe la tine.Rasfoiam haihui si am ajuns pe aici.Din ce am spilcuit am dedus ca esti in lpin proces de a te lasa de fumat?
Eu sunt fumatoare inraita,cam 1,5 pachete pe zi,imi propusesem si eu sa ma las dar nu am avut curaj.Acum vre-o 2-3 ani am luat guma de nicotina si am rezistat 12 zile.Apoi m-am reapucat la ambitie.Zi-mi si mie ce faci tu pt asta ca nu am citit tot pe aici.
Răspuns cu citat