Subiect: - 26 de kg
View Single Post
  #79 (permalink)  
Vechi 21 mar 2011, 09:06:31
Bianca201009's Avatar
Bianca201009 Bianca201009 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 46
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 69.8kg
Mesaje: 60
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: - 26 de kg

buna fetetor!
vreau si eu sa intru in gasca vostra! imi place cum ganditi!
eu mi-am propus sa dau jos 30kg, de la 90kg la 60kg si nu vreau sa ma opresc pana nu voi reusi. stiu ca e greu, am mai tinut regim dar stiu si cat de mult te pot imbolnavi aceste kg in plus! pe mine la 90kg ma durea spatele ingrozitor si ca sa nu mai zic de faptul ca imi simteam toate organele invelite in grasime. si acum le mai simt dar zic eu ca sunt pe drumul cel bun.
dupa aproape 2 luni de cand tin regim am ajuns la 82kg, deci pana la sfarsitul verii ar trebui sa reusesc ce mi-am propus
eu mananc in fiecare zi lactate, carne, fructe si legume, fac sport (cam putin) 30 min la bicicleta, beau ceai verde dimineata si la pranz cate un pahar mare si seara un ceai antiadipos cu putin crusin. mai iau un complex de multivitamine aproape zilnic pentru a nu-mi dezechilibra metabolismul si bineinteles 3l de apa pe zi. in plus fac impachetari cu crema termo si folie in fiecare seara!
trebuie sa recunosc ca mai mananc si cate ceva dulce la cateva zile dar putin de tot.
eu am inecput sa ma ingars cand am ramas insarcinata cu prima fetita adica la sfarsitul lui 2007, inainte de asta am oscilat mereu intre 52 si 60kg.
asa ca NU VREAU SA-MI TRAIESC VIATA LA 80-90KG ci la 60kg!
succes tuturor !!!!!!!