View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 05 apr 2012, 19:37:32
cesi's Avatar
cesi cesi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 53
Date: 163cm, 56.9kg
Mesaje: 359
Aprecieri acordate: 19
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Jurnal "zidezi" Anne-Marie

Citat:
Anterior postat de zidezi Vezi mesajul
toate vrem sa fim varianta cea mai buna a noastra si atata timp cat voi avea soldurile patrate nu voi fii multumita stiind ca undeva acolo sub toata grasimea se ascunde o fata sexy cu talia in forma de clepsidra nu para ,pt mine nu e de ajuns sa stiu ca arat bine imbracata cu o pereche de colanti stramti pe picior daca odata ce ii dezbrac o se reverse coapsele
am facut sport la 55 kg dar m-am oprit...nu--mi placeau centrimetri in plus de la muschi iar cantarul tot dadea inainte in loc sa dea inapoi dupa ore de munca.poate trebuia sa insist sa nu ma las batuta dupa prima luna de sala luna asta chiar nu ma pot duce am scoala de soferi cununia civila (a mea) catel care naste a si.. job da stiu alte scuze,sunt deschisa la ideei in schimb daca stiti vreun workout pe care il pot downloada am echipamentul de sala care sta in dulap degeaba si mai am 2 saptamani pana dupa paste cand voi fi miresica...hmm ar trebui sa ma apuc de treaba
Mireasa Super!!!!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun! Atunci daca tu zici ca d-ra mireasa nu arata perfect, da-i bataie! Nu stiu sa-ti dau vreo sugestie mai rapida. Intra aici si vezi la sport parca am vazut cate ceva, putin dar sunt cateva sugestii pt solduri. Eu trag tare cu mersul pe jos (7-9 km/zi) si cam de 2 ori pe saptamana mai fac cate ceva, dar nu m-am apucat serios.