Subiect: Twisty`s Diary
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 18 apr 2012, 20:09:27
Twisty's Avatar
Twisty Twisty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: Medias, Germania
Vârsta: 34
Dieta: Hipocalorica
Date: 161cm, 54.5kg
Mesaje: 2.584
Aprecieri acordate: 137
Am fost apreciat(a) de 285 ori in 231 mesaje
Implicit Re: Twisty`s Diary

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
ba da mi`au dat duphaston..Si m`am ingrasat de la el.APoi am terminat tratamentul ,adica cele 3 luni si intraadevar dupa fiecare 10 zile de luat pastile imi venea,dar odata ajunsa la sf celor trei luni trebuia sa imi vina normal fara medicamente..dar nu a fost deloc asa..am mers si in alt oras la alt doctor..alt diagnostic,de data asta cu tiroida..trei luni tratament si nimic..nici un rezultatat.Acum am fost la o a 3 doctorita si mi`a spus ca medicamentele nu sunt cele corecte si e nevoie de alte investigatii..Acum astept rezultatele analizelor si sa vad ce mai imi va spune ea..Deja am ajuns la limita rabdarii..Ceilalti doctori ma credeau si nebuna(ca ziceau ca nu am cum sa ma ingras.,ca e imaginatia mea.dar cantarul nu minte..
Sper sa reusesc dupa ce imi rezolv prbl sa slabesc.Sa stii ca m`ai linistit putin in privinta slabitului.Eram intr`o stare.....numai kg in plus si imagini groaznice am in minte..plus frica ca voi ramane asa..Multumesc mult!!:*:*:*
Hmm eu am luat doar o singura data timp de 7 zile apoi am continuat cu anti-bebe si atat.Nu stiu ce sa spun...fiecare organism functioneaza in felul lui.Lasa ca a 3`a incercare e cu noroc.
__________________
Jurnalul meu :Twisty`s Diary

Think Positive !!!


Multumesc Slabute.ro!