View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 28 apr 2012, 12:59:04
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

in primul rand sanatate maxima si sper sa nu ajungi la operatie
e bine ca ajungi si acele 3 zile/ sapt la sala... eu nu ajung deloc, doar ca incerc sa fac sport acasa
esti o persoana ambitioasa dc ai reusit sa renunti la chestiile nocive, asa ca lasa cantarul deoparte
daca se cun la haine inseamna ca nu e tot efortul tau in zadar, iti tonifiezi corpul
apropo de mass media: eu nu sunt de acord ca promoveaza doar slabanoagele: hai sa nu uitam si vedetele "plinute"de la noi cat si din afara
ma refer la moderatoare(care au ceva creier ) nu la asistentele Tv care sunt doar de decor
la noi sunt cateva si cunoscute de tot poporul: Teo, M. Tatu.... si altele , iar international nu-ti dau decat un sg exemplu :oprah
acum depinde la care vrei u sa te raportezi
spre exemplu mi-ar placea sincer sa ma compare lumea cu Teo Trandafir decat cu Bianca Dragusanu sau Daniela Crudu, pt ca dc ar exista aceasta comparatie eu nu m-as gandi la grasime ci la faptul ca este o pers inteligenta cu realizari cu ajutorul creierului, nu cu ajutorul popoului(sa fiu finuta)
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.