View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 20 aug 2012, 23:06:33
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Citat:
Anterior postat de laurra Vezi mesajul
Felicitari Emy pt kg slabite ...esti chiar un Model pt mine de data asta o sa ramai asa ,ba chiar o sa mai slabesti.
Acum esti pregatita si pt un bebe mic.Nu mai poti sa zici :sa slabesc intai si apoi copilul....
Multumesc,laura,model nu sunt,ca am tot slabit si am pus la loc imediat..de data asta sper si eu sa fie altfel,dar astept sa mai dau nas in nas cu problemele,sa vad atunci daca ma mai mentin,ca eu asta fac..cand sunt stresata ma arunc pe papa
chiar ziceam de bebe la fetele de 30 de ani..ca la anu ma vad cu unu mic in bratesi visez f des copilasi..cateodata ca sunt ai mei,cateodata ai surorii mele,visez des si baietelul prietenei mele..cred ca e subconstientul care imi trimite subtil mesaje.
Multumesc de vizita!App,vin acasa,ce zici de o intalnireai zis odata ca nu te simti pregatita..eu o sa mai incer din cand in cand
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat