View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 01 feb 2013, 17:16:16
iulianakiss's Avatar
iulianakiss iulianakiss este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iun 2010
Locaţie: botosani, Romania
Vârsta: 30
Date: 157cm, 67kg
Mesaje: 62
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Femei puternice, in corp puternic si sanatos

Citat:
Anterior postat de sarai Vezi mesajul
Multumesc, iuliana!
Parca dupa ce treci prin prostiile alea, de la o extrema la alta, incepi sa fi obsedata de slabit(asa a fost la mine), si totusi, pot sa alegi sa fi mai puternica in continuare, sau sa fi prada acelorlasi slabiciuni. Eu una m-am saturat sa ma plang, sa fiu nemultumita, sa vreau sa fiu altfel.
M-am uitat la the biggest loser zilele astea...si chiar sunt oameni grasi. si eu ma plang de 2 cm care cred eu ca sunt in plus si nu imi ridic fundul sa ma duc sa fac aerobic sau ma frustrez dintr-atat.
Dar gata. Atitudine!
O stii pe Jillian Michaels? imi place la ea ca e foarte dura cand vine vorba de "Nu pot". nu exista asa ceva!
so..imi voi ridica fundul de pe scaun si voi face o ora de aerobic!
asa este din pacate exista oameni mult mai grasi ca noi....asa ca noi suntem tinere putem schimba ceva...pentru a deveni mai puternice si mai frumoase si in ceea ce priveste extremele sa stii ca iti dau dreptate in totalitate...la fel am patit si eu...toata lumea imi zicea sa nu mai tin dieta ca sunt o scandura si eu ma vedeam tot grasa si ma intrebau profii la scoala daca sunt bolnava...multumesc lui dumnezeu ca m-am trezit la realitate. sportul trebuie sa ocupe un loc foarte important daca vrem sa ne modificam intregul organism
Răspuns cu citat