Subiect: Jurnal Czuky
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 28 mai 2013, 20:24:01
czuky's Avatar
czuky czuky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2013
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 37
Dieta: rina90 o urmez
Date: 168cm, 64.6kg
Mesaje: 99
Aprecieri acordate: 26
Am fost apreciat(a) de 78 ori in 53 mesaje
Implicit Re: Jurnal Czuky

Citat:
Anterior postat de CCristina D Vezi mesajul


Buna Czuky
Te felicit pentru hotararea pe care ai luat-o!! La cat mai multe kg pierdute!!
Azi e si la mine a doua zi de Rina (amidon)...sper din suflet si eu sa slabesc cat mi-am propus
Ma bucur ca si tu esti la inceput, abia ne mai consultam cu meniurile
Tu la carbo ce ai mancat?
PS. abia astept sa treaca si ziua de vitamine si sa ma cantaresc o data sa vad cum evoluez...nu am tinut niciodata Rina, dar am vazut rezultate frumoase cu ea si cred ca merge si la noi, de ce nu?!
Hello Eu la ziua de carbo am mancat pizza Reteta de blat din carte. Am intins blatul l-a uns cu bulion, am pus vreo 6 masline maruntite ciuperci si niste ceapa. Am condimentat cu busuioc ,oregano. Buuuunn! Seara inghetata si cicolata de riguare.

Am mai citit prin carte o retea gustioasa de prajitura pt ziua de fructe,la pranz Urmeaza sa o fac maine.

Sper si eu sa se vada rezultatele cat mai repede. Putem si noi,de ce nu Vointa sa avem ca sustinere gasim pe aici si exemple de urmat

Si pt mine e prima dieta pe care o tin. Rina imi pare gustoasa, nu ca restu ce mai auzsem eu, de gen 1 zi iaurt a doua cartofi fierti a treia alte porcarii de genu negustoase.

Spor
__________________
Jurnalu meu
czuky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2077 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui czuky:
CCristina D (29 mai 2013)