Subiect: Lalita's Diary
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 26 iun 2009, 12:01:39
lalita's Avatar
lalita lalita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2009
Locaţie: roma, Italia
Vârsta: 36
Dieta: dieta proteica personala
Date: 166cm, 74.7kg
Mesaje: 1.268
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Lalita's Diary

Citat:
Anterior postat de ianna Vezi mesajul
Bine ai venit printre noi

ce dieta tzi?

parerea mea pur personala

cand ai pofta de ceva ...daca nu e in exces...o data pe luna o inghetzata sau ciocolata ...nu strica...nu trebuie sa fim asa stricte cu noi...pana la urma dieta trebuie luata ca un mod de viata sanatos si un drum catre atingerea unui tzel...nu trebuie sa ingreunam perioada asta "pedepsindu-ne"...nu de alta dar e demoralizator...plus ca un rasfatz te impinge si mai mult la slabit ..."auoleu am papat inghetzata tre sa fac 30 min in plus de aerobic". PLUS ca dupa dieta ...mentzinerea va fi aproximativ la fel cu dieta...si atunci ce facem? nu mai mancam niciodata inghetzata sau ciocolata ?

Succes la slabit !
pai am vazut aici acea dieta ''12 kg intr-o luna'', o stiam deja de ceva timp,de cateva luni. si mi se pare mai simpla,plus ca imi place ca nu se mananca seara adika mananc doar fructe.am mancat f multe cirese de ex si pepene. Asa reusesc sa slabesc usor,daca nu mananc consistent seara. Pap doar la pranz,si ajunge. cum am mai zis, am incercat sa o tin exact cum scrie acolo,dar eu cu cat incerc sa fac asa,cu atat nu reusesc,adika o personalizez eu sa zicem. dar as vrea sa incerc sa o tin cum trebuie,sa vad exact ce rezultate da.
oricum o data pe luna da bineinteles ca se poate manca ceva bunproblema la mine e ca daca si gust ceva,apoi nu stiu e ceva mental mai mult,exagerez,pt ca mi se pare ca am stricat toata dieta.. ehh complicat!!
mersi si succes si tie!!
__________________
..love u puppy..