View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 20 mai 2014, 17:10:40
diana87's Avatar
diana87 diana87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Eat,sleep,work,train-REPEAT

adevarul e ca sunt cam multe calorii,dar mi-a ramas in obisnuinta asa pt ca acu cateva luni faceam sport cate 2 ore si ceva p zi..dar acuma am lasat-o mai moale cu sportul si d asta m-am mentinut..deja o sa verific in fiecare zi cat mananc ca nu se poate asa..kg care le-am adaugat vara trecuta nu au disparut ba mai mult cred ca am mai pus ceva si ma simt super mega mare..nu-mi place ce vad si ma deprima cat de proasta am putut fi..astazi deja nu mai mananc cina poate daca mai mananc un castravete..nu ca mi-ar fi foame dar m-am minunat cat pot sa bag in mine..mult mult mult mult prea mult..dar e vina mea si deja am inceput sa iau masuri mai drastice..ieri a cumparat soacra mea prajituri si eu am fost unica care nu am mancat..sunt slaba din punctul asta d vedere si 1 data cand am slabit am fost mai tare d asta mi-e ciuda pe mine..chiar sunt mai puternice dulciurile ca mine..TREBUIE SA POT..am reusit 1 data trebuie sa reusesc si acuma...
__________________
jurnal Diana87
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]