View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 25 nov 2016, 15:24:21
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Casuta slabutelor

Buna slabute frumoase!!!
Ma bucur ca va alaturati acestei initiative, sper ca mult mai multe slabute sa isi faca curajul mecesar pentru a lasa cateva ganduri/sfaturi pe aici.

@Michelina multumim pentru cafeluta, buna mai ales ca sunt tare racita am nevoie de bauturi calde. Despre dieta nu stiu ce sa spun de mult sunt certata cu dietele, am incercat de mult nu imi ies, nu imi iese nimic de ani de zile ma lupt cu kg si se pare ca tot ele ies castigatoare, dar am zis ca ma concentrez pe mancat cat mai sanatos, gatite cat mai sanatos si incerc sa mai reduc portiile de mancare sa nu mai mananc prostioare intre mese si sa renunt la sucurile acidulate, iar mancarea nesanatoasa/care ingrasa sa incerc sa stau cat mai departe de ea si in cel mai rau caz sa incerc numai varianta de a gusta putin sa imi potolesc papilele gustative, cat despre sport fac destul la munca si vin tare obosita incat sa mai stau sa fac si acasa sport.
@Andrada buna intrebare Ce facem de sarbatori? sincer nu stiu imi e teama de perioada aceea pentru ca vor fi multe tentatii iar cantarul nu va fi prea bun cu noi dupa sarbatori, dati idei de a ne ,,pacali,, de sarbatori ca sa nu punem asa multe kg
PUPICI
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,

Ultima dată editat de roxy04; 25 nov 2016 at 15:26:32.
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui roxy04:
alina_neamt (25 nov 2016), Michelina (25 nov 2016)