View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 03 feb 2019, 19:37:16
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Cu ambitie si perseverenta, inainte!

Hello!
Weekend in doi, de-asta si absenta aici
Copilul a fost la mama, maine il luam, eu am fost cu sotul. Curatenie, gatit, am vazut filme, citit, rummy, iesiri in oras. Mi-a priit weekendul.
Dar am si chiulit la sport vineri si sambata...De mancat, nu am mancat exemplar dar nici porceala nu a fost. Am rontait cateva alune, cateva seminte pe weekend, dar am mancat mancare gatita de mine, poate in portie un pic mai mare. Marele rasfat a fost aseara, un papanas la care visez de ceva vreme Pentru papanasul ala am tras azi 44 de minute de Turbo Jam. Cardio Party, uitasem ce tare e.
Azi micul dejun a fost un sandvis cu cascaval, muschi file si o rosie, pranzul a fost cu ciorba de perisoare, iar cina un mar imens pentru ca lipsa de foame (pranzul a fost tarziu) si pentru ca popcorn la gustare

Seara buna si pe maine!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui happygirldiana:
lidiuta (04 feb 2019), nikytour (03 feb 2019), Zoe (04 feb 2019)