View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 14 apr 2010, 10:37:43
riky's Avatar
riky riky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:

Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Rina personalizata
Date: 164cm, 55.4kg
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Fii mai frumoasa peste noapte!

chiar.....sa zic si eu cateva trucuri de noapte...pt picioruse fine, dati cu crema grasa pt picioruse pe tot piciorusu, puneti-va sosestele de bumbac si bagati-va in pat...sa vedeti ce picioruse de bebe o sa aveti.eu m-am obisnuit sa dorm in sosetute de la chestia asta ( bine nu si vara).....la fel si la manute, cremuiti-va generos cu crema de maini cu glicerina si vitamine, daca aveti vreo crema si pt unghii si cuticule dati si cu aia....apoi bagati-va manusele de bumbac ( sunt la avon, sau la seturile astea de spa de prin farmacii , bamboo...) daca rezistati toata noaptea, macar odata pe saptamana sa faceti asta, evitati astfel si formarea ridurilor pe maini prematur....si lasa niste manute...super...sau daca nu puteti toata noaptea dupa ce vedeti ca va e cald, dati-le jos ( eu pe la 3-4 noaptea asa prin somn le dau jos )

pt buze moi si apetisante, dati cu miere/glicerina/unt de shea pe buze si lasati-l noaptea....dimineata o sa va pupe incontinuu iubi vostru eu n-am iubi da tot imi plac buzele dupa ce ma trezesc
riky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1767 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1250 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 993 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat