Subiect: Jurnal iraida
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 13:50:02
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal iraida

Citat:
Anterior postat de ailime27 Vezi mesajul
Buna Iradia si eu sunt noua pe aici si exact ca tine dupa multe tentative ieri am mancat corect si o voi tine tot asa pentru ca nu se mai poate.Poate reusim sa ne sustinem reciproc.Problema mea era ca nu va vedeam chiar asa de grasa si tot ziceam de maine dieta,pana am mers sa-mi iau ceva nou de imbracat ....si atunci m-am apucat de plans in cabina de proba...
Sper sa ne putem lauda pe aici cu kg pierdute.
... Ce ,draguta esti...plangeai de una singura...in loc sa realizezi ,ca toate fetele si femeile...avem ,probleme de greutate...s-au ,avem prea mari pretenti de la noi si niciodata nu santem multumite de noi..si in mod sigur Ailime...cat de curand vei fi una dintre slabutele,Silute...si ne vom bucura si noi alaturi de tine pt.kg.pierdute..
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]