View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 28 apr 2010, 18:47:33
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Remodelare corporala (impachetari cu infrarosu, vacuum, electrostimulare)

Citat:
Anterior postat de TheMilady Vezi mesajul
Adevarat! oricum am vazut si aici pe forum ca facand sauna dai jos ceva calorii frumoase si e benefica si pentru detoxifiere. Si vacuumul ma gandesc ca e bun ca si un masaj local, insa cum ati spus si voi, fara un regim adecvat si un stil de viata activ degeaba
...Eu, am un aparat de masaj de la Philips...Cellesse ...este dotat cu tot felul de role..lucreaza indentic ca aparatele cu vacuum.di cabinete..are 5 nivele..super puternice...dar nu am vazut niciun rezultat bine in ultimi ani nu l-am mai folosit sta in dulapior...anul trecut mi-am achizitionat un aparat de electrostimulare cu 12 paduri siliconate (permanente)..am folosit o luna de zile,zi de zi cate 30 de minute pe tot corpul ,in ficare zi aplicam alt program..are 16 programe diferite..si nimic...nimic,nimic...de ce?..pentru, ca sant povesti......iti,doresc o seara placuta...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat