View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 01 mai 2010, 09:10:21
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!

Citat:
Anterior postat de Despi Vezi mesajul
Oh da Mirabela..stiu ca sportul e cel mai important ,dar deh ..acum sunt la munca si nu ma pot apuca de exercitii ,dar promit ca am sa-mi notez linkul si diseara sau maine am sa le incerc.Promit !Oricum,e cam greu ..pentru ca Mariuca e numai pe capu` meu si nu vrea sa ma lase sa fac nimic ..Tre sa o pacalesc cumva sa faca si ea ca mine ,sau sa para ca e ceva distractiv ..Cat tine de ultimele tale kilograme care trebe` date jos..stii ca asa se intampla de obicei ,ultimele-s cele mai grele,dar cu calm si rabdare ,cum ai slabit si pana acum o sa se duca si alea ...si nici sa nu se mai intoarca vreodata !!Te pup
Sper sa se duca pana in vara

Aaa,nu am stiut. Am crezut ca azi nu se lucra nici unde.

Astept sa-mi spui cum au fost filmutele. Si poti sa faci si cu Maria,sa va jucati impreuna sa tzopaiti Si sa aveti diferite activitatii. Si sporturi. Asa arzi si kcal si, va si distrati
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]