View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 24 aug 2009, 23:19:26
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Ce parere aveti de programul meu?

Citat:
Anterior postat de BOGDAN Vezi mesajul
Am uitat sa specific, consum si cereale cu musli (nu prea multe pana in 150grame)cu lapte (500-700ml) la micul dejun. Am vazut ca sunt multe cereale pe piata si nu cumpar niciodata din alea expandate. Nu stiu daca am voie sa specific firma sa nu se interpreteze ca fac reclama dar cred ca stie toata lumea despre ce fel de cereale vorbesc. Sunt cu orz, ovaz, grau (cereale care au germinat si dupa aia au fost deshidratate si pisate + fructe deshidratate). Astea da cereale. Restul expandatelor nu ma intereseaza.
Totusi trebuie sa am grija la cantitati.

Doar ce am terminat sedinta de 1h de taebo. Super tare. De pe forumul asta am auzit de acest sport aerob care mi se pare super. Cred ca am dat 2 kg de apa. Pana maine sper sa se mai intre si in grasime.

Aha, atunci bun, cerealele sunt importante
Ai voie sa specifici firma, regulamentul vorbeste despre alte specificari, pe care le interzice
Si eu incerc sa fug de cele expandate.
Dar in ultima vreme am rarit-o cu musli de dimineata, ca e vara si parca nu imi vine sa pap cereale, spre toamna-iarna imi revina cheful

Asa e, cantitatea conteaza, fiind cu adaosuri de fructe deshidratate, au mult zahar.

Iar tae-bo intr-adevar este o minune Transpiri de nu mai poti, si Mishutza zicea ca dupa 20 de minute de exercitiu, la un ritm cardiac in care nu mai poti vorbi, incepe arderea de grasimi, asa ca nu e numai apa, e si grasimuta in ora ta

Sa ne arati ce video-uri faci
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat