View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 08 nov 2010, 00:35:29
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Ce apreciezi la partenerul de viata?

ioi....apoi sa incep cu alea de fiecare zi: 5 zile din 7 ma trezeste cu cafeaua facuta, uneori si cu o omleta conforma (asta la 6-7 dimineata, desi el ar putea dormi pana la 9).
apoi daca e acasa pe cand vin eu, face curatenie si uneori gateste. daca nu, gatim impreuna ca eu nu pot face nimic fara el
ma alinta in continuu si cat suntem acasa stam obligatoriu in aceeasi incapere, daca se poate pe acelasi scaun

apoi imi suporta toate crizele, toti nervi, mai face haz de ele, ma mai aduce cu picioarele pe pamant, uneori se mai cearta cu mine.

se enerveaza mereu pe regimul meu (cand isi face mamaliga cu branza si eu refuz sa gust), de aia imi gateste mereu conform.

ma lauda mereu ca am slabit. ii mai ceva ca un cantar ochiometric, imediat cum o iau pe araturi si urca cantarul, el imi spune subtil ca am facut burtica, si cand ma oftic, imi spune sa-l dau dracului regim ca el cu 70 de kg m-a cunoscut, si nu-l intereseaza daca o sa am 50 sau 80 (cu specificatia sa nu o ajung pe cumnata-sa, totusi)

ma suna sa-mi aduca aminte sa beau apa

si multe altele

si ...mda, noi suntem amandoi ardeleni, da pe mine nu se vede
Răspuns cu citat