Subiect: Prima iubire
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 20 nov 2010, 00:18:09
choco's Avatar
choco choco este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: incerc sa mananc cat de cat sanatos :)
Date: 160cm, 48kg
Mesaje: 1.161
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Prima iubire

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
aa, ce subiect frumos
Prima mea iubire nu o uit cat oi traiSi pentru faptul ca a fost neimplinitaAveam 13 ani si eram o baietoaica si jumate, jucam fotbal cu baietii si ii rupeamSi intr-o zi apare EL, in vizita la vecinul meu de casa cu care isi descoperise in comun hobbyul pt porumbei(vedeti ca si acum am amintirile clare ca sticla)El, mai mare cu un an ca mine, blond saten cu ochii verziDe cum l-am vazutAm uitat sa va zic ca eu eram in poarta la fotbal in momentul..ma bombardau aia fara milaSi odata aud:uite mai, si p,asta, fata sa joace fotbal..

NU va zic ca din ziua aia m-am lecuit de fotbalCe nu facem din dragoste..
Problema e ca a 2 zi a vazut-o pe prietena mea cea mai buna(vecina si ea) si ..au ramas impreuna pt 4 aniNU va zic ca ei nu au stiut nimic, si ce chin era pe mine sa ascult toate detaliile povestite de fericita mea prietenaChiar si prima lor data
mama, ce se poate suferi la 14 aniDar am fost asa mandra si incapatanata ca nu s-au prins nici acum
Sii..cui pe cui se scoate, asa ca l-am "uitat" tot cu un blond-saten cu ochii verziDa de tot de tot nu l-am uitat
Acum e casatorit, cu o famile frumoasa(am auzit ca are o fetita), si ii doresc toata fericirea din lume
wow,ai fost intr-o situatie grea de a trebuit sa asculti mereu cat de bine le merge.uff blond-saten cu ochii verzi
ce bine va mai amintiti prima dragoste,sper sa imi aduc si eu aminte tot asa,si cu un sentiment de fericire
choco, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1831 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1314 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1315 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat