View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 19:21:36
CrisetenO's Avatar
CrisetenO CrisetenO este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 16 sep 2010
Locaţie: Darmstadt, Germania
Vârsta: 38
Date: 161.5cm, 54.0kg
Mesaje: 876
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 26 mesaje
Implicit re: Jurnal de pisicutza - viitoare slabuta (pufik)

Salut, pufi mic si pufos!

Ma stii si imi stii si mie povestea, deci iti dai seama ca si eu am fost plinuta bina in tineretile mele de mult uitate (deh, mi-am dat straduinta sa le uit, macar ca n-au trecut decat trei ani ) dar spre deosebire de tine am renuntat la un punct sa mai incerc sa slabesc. Mi se pareau 40 kg inimaginabil de dat jos. Pana chiar m-am apucat de treaba, fireste. Poti sa-ti faci un interes din asta, ceva care sa-ti trezeasca interesul, pentru ca pana la urma nu ai sa vrei sa te intorci niciodata la un stil nesanatos de viata dupa ce ai ajuns unde vrei sa ajungi.

Fratele tau a luat mixuri de proteine/vitamine/toxine pentru muschi? Din ce cauza? Incearca acum sa mai dea jos, sau e mai dificil? Pentru ca nu de alta dar e muuult mai greu sa scapi de muschi decat de grasime: muschii se lasa dar nu dispar.

Mi se pare ca George e un tip foarte de treaba, dar poate un pic prea ingrijorat pentru tine. Ce zice de intentia ta de acum sa ajungi la 56 de grame? Spune-ne si noua cu ce te ocupi, cu ce se ocupa el, si care e situatia in familia ta. Tii legatura strans cu parintii?

Te pup dulce, imi pare foarte bine ca ti-ai facut jurnal, ca sa putem barfi in liniste! Cu mult drag,

Cristina
__________________
Reteta mea preferata din post: http://concurs.slabute.ro/reteta-pre...CrisetenO.html

Jurnalul meu: E greu sa te opresti din slabit... http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...teno-6331.html
CrisetenO, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1862 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1345 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]