View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 04 feb 2011, 16:47:33
visan georgiana's Avatar
visan georgiana visan georgiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 dec 2010
Locaţie: targoviste, Romania
Vârsta: 41
Date: 157cm, 77kg
Mesaje: 79
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnalul visan georgiana

Mi-am cumparat in casa fructe-portocale, mere, mandarine , kivi, iaurturi, am legume pt salate cat mai variate dar mie imi plac salatele care au si carnita de puisor
Mersi Lucia pt mesaj, ma bucur sa te cunosc si pe tine si ma bucur sa vad la voi ca se poate, asa poate voi reusi si eu sa slabesc. Este un nou inceput, trebuie sa fiu optimista, dar recunosc faptul ca la mine problema este cu vointa.... sunt cam delasatoare, stiu ca nu-i bine.....dar, am vazut fete care erau mult mai grasute decat mine si care au slabit, deci pot si eu!am hotarat sa nu mai mananc seara mult. Daca mi se face foame mananc un fruct.Asa, dimineata voi in cerca sa mananc , chiar daca nu prrea obisnuiesc, dar nu-mi face bine cafeaua pe stomacul gol...
Pranzul la fel-o salata cu carnita ( de pui, fara piele) sau cu peste la gratar sau o mancarica la cuptor.cu salata.Daca mi se face foame intre mese - mere sau alt fruct, nu banane.
Seara-o salata cu carne sau nu, fructe.
Cam asta cred ca voi pune in practica, deocamdata, voi bea ceai verde-1-2 cani seara, asigura tranzitul si ma energizeaza.
Am uitat sa va spun ca nu prea beau apa, stiub ca nu e bine, dar nu prea pot...Pupici, georgi-tgv.