View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 19 feb 2011, 00:35:40
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Sanatatea pe locul 1!!! - Cand dorinta de a slabi devine obsesie...

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Sa speram fetelor ca isi vor schimba parerea pana nu e prea tarziu Avem aici pe forum exemple care au trecut prin foarte multe si apoi si-au dat seama ca gresesc dar de ce sa nu fie de folos experientele lor si sa le ajute pe cele care sunt la primele tentative cu dietele.
In subiectul cu anorexia avem dovada ca nu e ok sa te infometezi fetele si-au dat seama prea tarziu, cu toate ca noi le-am atentionat. sper ca prin experienta lor sa inteleaga ca nu fac bine cele are vor rezultate rapide.
Credeti-ma, mai devreme sau mai tarzu, o sa ajungeti la vorbele noastre... ar fi bine sa fi cat mai devreme
Da Andra,am citit si eu ce ai scris si te aprob. Fac si eu parte dintre fetele care vor sa slabeasca cu diete minune....si mai ales repede...Acum am ajuns in faza ca nu mai pot slabii.......si nici sa mai tin drastic nu mai pot..Nu mai stiu ce sa mai fac...Participand la un concurs,am suplimentat caloriile pana la 1200....rezultatul?....ori ma ingras ori stagnez....chiar nu stiu ce cale sa mai apuc.....m-am trezit prea tarziu...
Răspuns cu citat