View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 26 feb 2011, 18:09:00
eliza david's Avatar
eliza david eliza david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Jurnal davidalexa

Citat:
Anterior postat de davidalexa Vezi mesajul
@ eliza: o sa o caut ca m-am cam saturat de asta pentru ca mai am momente cand ma apuca pofta de dulce, rare dar le am!
Multumesc pentru incurajari numai ca am o problema, azi am plecat la bunicii unei prietene, la tara si aveau ciorba de curcan care avea si putin morcov dar nu am mancat si am mai mancat tot la pranz si o aripioara de pui la gratar cu salata ...DAR... mi-a fost pofta de mici pt ca a facut si mici si am gustat si eu jumatate de mic sper sa nu fie o tragedie ce parere aveti ?
puuup
eu nu cred ca asta o sa-ti dea dieta peste cap. M-am uitat eu acolo pe meniul tau si cand am vazut fast food... am zis ca nu citesc bine, dar se pare ca era doar o aripioara la gratar. Adik sper ca aia era si n-ai avut ce sa treci. Iar micul ala.... ce sa-i faci mie nici nu prea imi pplac micii, dar cand simt mirosul (mai ales ca ii am pe aia langa mine la servici care imput toata strada cu mirosurile lor de mici si shaorme) parca as lua si eu o gura. Nu cred ca e o problema pentru ca nu mananci mici in fiecare zi. Cred ca mai mult ar fi problema ca nu e sanatos micul ala in rest ce poate sa aiba, muuuuulte grasimi bine macar ca n-ai infulecat un tort.

Sa stii ca te urmaresc in continuare
__________________



jurnal de primavara