View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 27 iun 2011, 17:14:50
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Anamaria - file de jurnal

Citat:
Anterior postat de anamariaff Vezi mesajul
Multumesc, Licurici Colorat! Dar sunt sigura ca voi reusi si cu ajutorul vostru, deoarece multe fete carora li se inecau corabiile la un moment dat au trecut datorita voua peste momentele de slabiciune.
Poate ca ar fi bine sa scriu aici si ce meniu am, ca de la ora asta incolo deja nu o sa mai mananc nimic.
ora 7:30 - 1 cafea cu o lingurita de zahar
ora 11:00 - trei oua de tara fierte cu mustar (de la care am facut o criza urata de stomac, asa ca am luat dicarbocalm)
ora 16:30 - supa de legume si legume fierte (mazare, morcovi, gulii, fasole verde, cartofi fierti), condimentate cu sare si piper
ora 17:00 - 1 cafea cu o lingurita de zahar.

Mai tarziu voi bea un pahar de apa cu argila albastra de Raciu (care e groaznic, dar face bine la sanatate), iar de la ora 20:00 am program de alergat si dupa aceea masaj anticelulitic, impreuna cu o buna prietena pe care intentionez sa o introduc in comunitatea slabutelor.

Ne citim mai tarziu si multumesc inca o data pentru suport!
hey
in primul rand eu nu sunt de acord cu meniul tau
nu vreau sa crezi ca te certam,cicalim insa daca doresi sa slabesti si sa te mentii e recomandat sa tii cont de anumite reguli
micul dejun la tine e inexistent,el e cea mai importanta masa,e energia noastra
cafeaua e oki,insa fara zahar eventul fructoza sau stevie indulcitor
la md ai multe optiuni de meniuri
la 11 e pranzul si la 16 30 e cina?hmmm,oricum e prea putin,incerca pe langa ouale alea niste legume salata,inabusite,la coptor,la gratar cum vrei u
iar cafeau de seara iarasi fara zahar e prea nociv pt organism si incetineste slabitul
nu vad fructe in meniul tau,si cam putine proteine,legume doar la cina
e un pic cam dezechilibrat si in plus mi se pare ca e si infometare,e sub 1000cal ceea ce e foarte rau,sunt ete care slabesc 1300cal lejer
felicitari pt sport
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828