View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 13:33:43
laurra's Avatar
laurra laurra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Anyya Vezi mesajul
Poi o sa incep si eu p bicicleta .am si eu dar e pe post de cuier pt genti mai nou...si imi doresc sa incep si eu 3 zile pe sapt tae bo...dar nu gasesc sa imi downloadez..imi poti da un link ceva te rog?...o dieta anume nu tin..dar merg pe principiile Mihaelei Bilic..acest stil de viata mi se potriveste cel mai bine..mananc aproape ori ce..cu masura..dar conteaza cum le combini si clar..cele 3 mese principale si 2 gustari..cunosc persoane care merg pe acest stil..in 2 luni jum 3 luni..pot zice doar...ca sunt de nerecunoscut :X..au slabit minunat cu acest stil de viata!
Tae-bo video
Program Tae-bo pentru abdomen
Eu fac de la al doilea link ,am facut si de la primul dar mi se pare mai greu

Citat:
Anterior postat de bst Vezi mesajul
Voi cat sport faceti, si de cate ori pe saptamana?
La mine sportul e o maaare problema. Niciodata nu mi-a placut, si nici n-am facut. Da acu de cateva zile am inceput sa alerg. Sunt atat de mandra de mine cand reusesc sa alerg cu 1 metru mai mult decat in ziua precedenta...
Sport fac de 3 ori pe saptamana minim 30 de minute ,cateodata fac si 50 min
daca nu ai timp sa alergi poti sa faci start walking cu Lesley
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat