View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 24 iul 2011, 19:13:03
Pissy's Avatar
Pissy Pissy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 28
Dieta: personalizată
Date: 161cm, 54kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Red face Re: Jurnalul meu Pissy

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Si tu tii WW?Si eu ,am voie 18 puncte.Si mai tin cont si de Atkins,care o urmez 60%.
Cam putin la micul dejun sa stii si la amiaza ..hm..nu sunt recomandati cartofii.Decat o data la 2-3 zile.Si nu in combinatie cu carne.Si la cina..pai poti alege ceva legume la cuptor,la gratar..sau o supa..ceva usor.Scuze ca imi bag nasul..dar daca mie nu imi da sfaturi..nimeni ,dau eu altora.Mult succes.
În primul rând nu măderanjează că ''îţi bagi nasul'' Chiar îmi place faptul că mai îmi dă şi mie sfaturi cineva.
Eu nu prea mănânc mult dimineaţa,iar în timpul şcolii nu mănânc absolut nimic(dimineaţa). Pur şi simplu nu pot,asta e.
Adooor cartofii! Nu mănânc chiar în fiecare zi,dar mulţumesc că mi-ai spus cât de des am voie să-i mănânc.
Nu merg cu carne!? De fiecare dată când mama găteşte piure de cartofi,pune lângă ei ori carne ori crenvuşti.
În fine... Nu constituie o problemă pentru mine combinaţia carne-cartofi,deaoarece eu nu mănânc carne defel
Spuneai că ţii ww şi atkins? Interesant...în dreapta apare că ţii dieta cu calorii.
În fine...mă bucur că ţinem amândouă dieta cu puncte. În atkins despre ce e vorba? Mi-ai putea spune?