View Single Post
  #82 (permalink)  
Vechi 25 apr 2013, 17:27:15
ElenaelenaIrina's Avatar
ElenaelenaIrina ElenaelenaIrina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 aug 2012
Locaţie: Orastie, Romania
Dieta: personalizata
Date: 160cm, 49.9kg
Mesaje: 72
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 19 mesaje
Wink Re: Slabute din Hunedoara

Citat:
Anterior postat de ooaannyy Vezi mesajul
Buna seara fetelor...
IMi doresc foarte multa sa slabesc, inca am ajuns sa ma gandesc doar la asta, am incercatmulte diete, dar dupa 2 zile, am cedat poftei (sunt extrem de pofticioasa,tot imi trebuie), cea mai lunga dieta tinuta este de 1 luna (dieta pe puncte), in care am dat 4 kg jos, dar mi-a fost extrem de greu, am ajuns sa fiu demoralizata ...
Prin urmare nu stiu ce sa mai fac, nu vreau sa slabesc mult, doar 10 kg, sa ma simt bine in corpul meu, sa fiu EU....
Ma gndeam sa incerc si pastilele dar nu prea sunt hotarata...
Sper sa ma primiti in grupul vostru....
Multumesc..
Buna! Si eu sunt tot din orastie! Ma bucur ca am gasit pe cineva din oras . Eu spun ca daca vei lua pastile posibil sa dai banii degeaba si poti lua inapoi in greutate. Daca vrei intradevar sa slabesti, adopta un stil de viata sanatos. Cum spui tu, cedezi poftei. Si eu am cedat azi ciocolatei, dar am recuperat (nu tot) cu o jumatate de ora de zumba + ca voi face mai tarziu o plimbare pana la Kaufland. Eu doar de luni am inceput sa tin ''dieta'', iar azi am cedat. Spun ca, incet incet, chiar daca cedezi la inceput de multe ori, ca doar este normal, incearca ca maine sa te ambitionezi sa nu mai faci ''pacate''. Gandestete ca vine vara! Ce facem?! Mergem la strand si trebuie sa aratam BINE! Asta ma impulsoniaza pe mine. Apropo, sti cumva daca la sala de sport din aproprierea spitalului se tin sedinte de zumba sau aerobic? Sper ca te-am ajutat! Slabit usor si rezista tentatiilor!!! :*:*:*
Răspuns cu citat