Subiect: Jurnal rainbow
View Single Post
  #834 (permalink)  
Vechi 08 oct 2014, 07:40:31
rainbow's Avatar
rainbow rainbow este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 sep 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Date: 168cm, 103.5kg
Mesaje: 4.946
Aprecieri acordate: 6.039
Am fost apreciat(a) de 2.164 ori in 777 mesaje
Implicit Re: Jurnal rainbow

neata!
am putin timp acum de dim,ca daca tot m-am trezit inaintea lui Eric,deja i-am pregatit si micul dejun,beau si cafeaua,am mancat si putin,deci toate bune momentan.
Ieri am fost cuminte in ceea ce priveste dieta,pana seara..cand am gustat 2 bucatele de placinta cu branza..ca de,am zis ca premiu ca am scapat de 87.Anyway,ma tin de treaba..sa vad ce mananc si azi.
Stiu ca nu e bine sa te cantaresti des,dar nu ma pot lasa de sportul asta..ma motiveaza sa vad ca scad,sau mai cresc..si tot asa...ma ambitioneaza.Nu am mai vazut 85 la cantar de fffffffff mult timp,asa ca in dim asta..asa ca toate panzele sus
Azi vad ca nu mai ploua,de abia astept sa il scot pe Eric afara.Ieri numai prostii a facut,normal ca ma amuzam dupaia.De ex,am aspirat si m-am intors sa pun aspiratorul in cutie,el s-a dus in baie,a apropiat si usa...si si-a facut de treaba(2min maxim cat am bagat eu ala).Cand ma duc el era bagat cu mana si o stropitoare daia jucarie de plaja,in wc,probabil se credea la plaja baiatul.M-a vazut,nu stia ce sa faca,si dadea sa bage iar mainile.Si uite asa imi trecu ziua
o zi frumoasa!
Acest membru apreciaza mesajul lui rainbow:
Prapadeala (08 oct 2014)