View Single Post
  #84 (permalink)  
Vechi 05 mar 2010, 13:12:38
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Ce te motiveaza intr-un regim de slabire?

Citat:
Anterior postat de Kitkat Vezi mesajul
Pe mine ma motiveaza mult faptul ca vreau sa arat bine! Ma visez uneori cu picioare subtiri si perfect lucrate si posterior mai maricel asa tot frumos lucrat si el...

Si ma motiveaza mult femeile frumoase din jur. De fapt nu ma motiveaza neaparat, dar ma fac sa vreau sa ma perfectionez. Ma simt bine cu mine, dar uneori cand ma aranjez si ies din casa cu gandul de "hi hi... ce bine arat" si ajung intre 20 de femei care mai de care mai frumoasa cu picioare de luuuungi, si decolteuri generoase (stie toata lumea la ce ma refer ca doar traim in Romania, avem femei frumoase la tot coltul ) imi scade moralul si ma simt ratata, si normal... vreau sa ma pun pe sport, mut mult sport si un pic de slabit.
Asa este,ai drep0tate KitKat,si mie mi se intampla la fel. Mai ales ca acum orice femeie vrea sa arate cat mai bine..
Si daca x sau y arata asa de bine sau au slabit,eu ce as avea de nu pot Si o data ce esti slaba usile se deschid mai usor...
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat